שימור דם טבורי תאי גזע

מיקי שחם, ''בנק החיים''- דם טבורי, מביא דיווחי מדע הרפואה מהעולם: טיפול תאי גזע עשוי לצמצם את הצורך בהשתלות כבדמיקי שחם,  ''בנק החיים''- דם טבורי, מביא דיווחי מדע הרפואה מהעולם: טיפול תאי גזע עשוי לצמצם את הצורך בהשתלות כבדמדענים גילו דרך חדשה לטפל באי ספיקת כבד, אשר תוכל להציל את חייהם של אלפי מטופלים ברשימות ההמתנה להשתלות.


הטכניקה כוללת הכנסת תאי גזע לאיבר הניזוק כך שהוא יקבל עידוד לתקן את עצמו וליצור רקמה חדשה.


על פי החוקרים, הטיפול יאפשר למטופלים לחיות מספיק זמן כדי שאיבר חדש יימצא ויוכל אפילו לאפשר לכבד לרפא את עצמו לגמרי כך שלא יהיה יותר צורך בהשתלה.


מיקי שחם, "בנק החיים", מוסיף - מבהיר כי הדרישה לאיברים חדשים כעת כה גדולה שמטופלים רבים מתים בזמן ההמתנה או מורדים ממנה בגלל שהמצב שלהם התדרדר למידה שבה הם לא ישרדו את הניתוח.


למעלה מ-600 השתלות כבד מתבצעות כל שנה אך המספרים העדכניים מראים שלמעלה מחמישית מהמטופלים מתים בהמתנה. המחקר החלוצי, שבוצע בבית החולים הכללי של מסצ'וסטס, יכול לבטל את הצורך בניתוח שכזה.


הכבד ידוע בתור אחד מהאיברים העיקריים המעטים שמסוגל לחדש את עצמו כאשר חלקים הוסרו.


המדענים מצאו שהם יכולים לעודד נטייה טבעית זו על ידי הכנסת תאי גזע לכבדים הניזוקים של חולדות. הם השתמשו בתאי גזע מזנכימיים, אשר נמצאים במח העצם.


לפי מיקי שחם, מחברת "בנק החיים", בנק החיים מהווה המקור היישומי הטוב ביותר, שכן תאי גזע מדם טבורי ראשוניים יותר – אינם נושאים עדיין מערכת חיסונית. עשרות מחלות וטיפולים באמצעות תאי גזע מדם טבורי נחקרים כיום ומצויים בניסויים קליניים במסגרת רפואת חידוש האיברים והריפוי התאי. מהיות תאי גזע שמקורם בדם טבורי בעלי יכולת התמיינות לסוגים שונים של תאי גוף, עשויים גם הם לשרת השתלות חידוש איברים.


ד"ר מרטין ירמוש, אשר הוביל את המחקר שפורסם בכתב העת של הספרייה הציבורית למדעים, אמר: "זיהינו מקור לא-הפאתי של תאים שניתן להרחיב אותם בקלות להיקף שנדרש ליישום קליני".


מיקי שחם – מומחה לתאי גזע, דם טבורי ובנקאות דם טבורי, מבעלי החברות האחיות - בנק החיים וסיטוג'ן, ימשיך לעדכן את הגולשים בנושא תאי הגזע והדם הטבורי – בכלל, ורפואת חידוש איברים | רפואה התחדשותית | רפואה מחדשת | רפואה רגנרטיבית | Regenerative Medicine | Gene Therapy, העושה שימוש בתאי גזע שמקורם בדם טבורי ומקורותיהם האחרים - בפרט.


מיקי שחם, בנק החיים, פיתח את טכנולוגיית ומכשיר הסיטוג'ן - הטכנולוגיה הראשונה בעולם באמצעותה ניתן לאסוף מספר תאי גזע מדם טבורי הגבוה משמעותית (בכ- 80%) שיכול לשרת גם:


·  השתלות לחולים מבוגרים ולא רק בילדים כפי המצב עד היום.


·  סדרות השתלות של רפואה רגנרטיבית / רפואת חידוש איברים, הדורשות מספר תאים גבוה.


·  טיפול במספר מחלות שונות במהלך החיים.


לפי מיקי שחם, בארץ, הטכנולוגיה זמינה ללקוחות - "בנק החיים, בלבד.The US cheap replica watches feature fashion styles and high quality.

With Swiss movements, AAA luxury replica watches with cheap prices are worth having!
חזרה למאמרים»


לאתר בנק החיים

מאמרים דם טבורי

להגרלת מנוי שימור דם טבורי חינם